10 populārākie Ziemassvētku cepumi

Populārāko Ziemassvētku cepumu top 10

10 populārākie Ziemassvētku cepumi

Ziemassvētki ir vieni no svarīgākajiem un skaistākajiem kristiešu svētkiem. Tradīciju neatņemama sastāvdaļa ir svētku eglīte, dievkalpojums un, protams, mielasts, ko parasti pasniedz. Ziemassvētku cepumi ir ne tikai garšīgs cienasts pieaugušajiem un bērniem, tie ir arī oriģināls egles rotājums un lieliska dāvana mīļajiem. Daudziem cilvēkiem Ziemassvētki ir nesaraujami saistīti ar svaigu priežu skuju, citrusaugļu un mājās gatavotu konditorejas izstrādājumu smaržu; daudzas ģimenes sanāk kopā ar bērniem un kopā cep, ko pēc tam izrotā. Vienkāršā pagatavošana, lieliskā garša un daudzie garšīgie pildījumi padara svarīgākā Ziemassvētku kāruma gatavošanu par patiesu prieku. Šeit ir 10 populārākie Ziemassvētku cepumi!

Vanillekipferl

Maigas, drupanas pūdercukurā ir populārs Ziemassvētku konditorejas izstrādājums. Ikvienam patīk šī cepumu klasika ar brīnišķīgu vaniļas aromātu. Vaniļas pusmēneši ir obligāti Ziemassvētku sezonā, jo tie vienkārši garšo fantastiski.

Riekstu stūrīši

Riekstu stūri ir garšīgs un lielisks konditorejas izstrādājums, gatavojoties Ziemassvētkiem un, protams, Ziemassvētkos. Tie sastāv no trim kārtām: smilšu mīklas, ievārījuma un riekstu pildījuma. Pildījumam izmanto lazdu riekstus un mandeles. Tie ir īpaši garšīgi ar šokolādes pārklājumu.

Lebkuchen

Lebkuchen ir vācu cepšanas kulinārijas klasika. Tie ir neticami skaisti, un tiem ir izsmalcināta garša un maģisks aromāts. Šīs saldās, ar izteikti garšvielām bagātās piparkūkas var pagatavot dažādās formās un variācijās.

Kanēļa zvaigznes

Kanēļa zvaigznes ne tikai izskatās ļoti skaistas, bet arī ļoti garšo. Cepumus ir viegli pagatavot, un ir vajadzīgas tikai dažas sastāvdaļas; piemēram, mandeles, pūdercukuru un olu baltumus. Cepumi iegūst olu baltuma glazūru, kas pēc cepšanas kļūst super kraukšķīgi.

Spekulatius

Bez Spekulatius nav Ziemassvētki! Tie ir ļoti īpaši, pateicoties garšīgai smilšu mīklai ar kanēli, krustnagliņām un kardamonu, kā arī iegarenajai formai. Ziemassvētku cepumi garšo kraukšķīgi un aromātiski.

Schitzbuben

Kraukšķīgie cepumi, kas pagatavoti no mīkstas smilšu mīklas un pildīti ar augļu ievārījumu, patiešām izskatās neparasti pievilcīgi. pamatoti ir vieni no skaistākajiem un garšīgākajiem Ziemassvētku konditorejas izstrādājumiem. Zem vieglā baltā pūdercukura plīvura tie rada mājīgu, siltu atmosfēru un Ziemassvētku noskaņu.

Christstollen

Christmas stollen ir klaipa formas kūka ar žāvētiem augļiem un pūdercukura pārklājumu, kas tiek pasniegta kā deserts Ziemassvētkos un Adventes laikā. Tas pārsteidz ar savu augļu aromātu un vienkārši ir daļa no Ziemassvētkiem.

Kokosriekstu makaroni

Kokosriekstu makaroni ir vienkāršs Ziemassvētku konditorejas izstrādājums, ko īpaši iecienījuši kokosriekstu cienītāji un, protams, bērni. Tie ne tikai garšo garšīgi, tie ir lieliski piemēroti olbaltumvielu izmantošanai, jo to pagatavošanai ir nepieciešami proteīni, cukurs un kokosriekstu skaidiņas. Dekorēti ar šokolādi, tie ne tikai lieliski izskatās, bet arī garšo.

Cepumi ar glazūru

Vienkāršie un krāsainie smidzinātāji ir klasika, tie saldina Ziemassvētku sezonu un ienes Ziemassvētku galdam brīnišķīgu atmosfēru. Ziemassvētku cepumus ir brīnišķīgi cept kopā ar bērniem un dekorēt ar baltu vai krāsainu glazūru un daudz smidzināšanas.

Melnbaltie cepumi

Brīnišķīgi maigie ir kraukšķīgi un ar lielisku rakstu. Divu krāsu cepumi no drupanas sviesta mīklas un šokolādes mīklas ir pieejami ar šaha zīmējumu, apļiem, svītrām, spirālēm vai vienkārši marmora, kas labi darbojas, mīcot kopā ar visu atlikušo mīklu.